You are here:
Back

Małopolska Tour 2021 w Starym Sączu oraz Wadowicach

Małopolska Tour 2021 w Starym Sączu oraz Wadowicach

Małopolska Tour 2021 w Starym Sączu
Przed nami kolejna edycja Małopolska Tour – jednej z największych imprez rowerowych w Małopolsce! Pierwsze spotkanie już 29 sierpnia w Starym Sączu, następne 12 września w Wadowicach. Dla uczestników imprzy przygotowanych zostanie kilka tras o różnym stopniu trudności, a także liczne atrakcje towarzyszące, takie jak pokazy dirt jumpingu, pumptrack, kids race – rowerowy wyścig dla dzieci, specjalna strefa dla najmłodszych, a na zakończenie koncert muzycznej gwiazdy!

Tegoroczny rajd w Starym Sączu poprowadzony zostanie pięcioma trasami. Do wyboru będą odcinki o różnej długości i zróżnicowanym stopniu trudności (od 13 do 43 kilometrów), tak aby każdy rowerzysta, mógł sprawdzić swoje umiejętności i cieszyć się jazdą w pięknym otoczeniu przyrody. Będzie można wybrać zarówno trasę po płaskim terenie, jak i wytrzymałościowy wjazd do schroniska na Przehybę. Zatem do udziału w rajdzie zapraszamy nie tylko zaprawionych długodystansowców, ale także osoby, dla których rower jest fajną forma rekreacji.

Po starcie rajdu uruchomione zostanie miasteczko Małopolska Tour, w którym zarówno dla uczestników rajdu jak i wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będą widowiskowe pokazy ekstremalnych skoków w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce i Europie.

Odbędzie się także wyjątkowy KIDS RACE, czyli wyścig dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Do startu będą mogły przystąpić nawet dzieci na rowerkach biegowych. Po zakończeniu rajdu najmłodsi będą też mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji i zabaw, które przygotowane zostaną specjalnie dla nich – będzie to doskonała nagroda za ukończenie rajdu!

Ponadto będzie można spróbować sił w jeździe na profesjonalnym pumptracku, czy skorzystać z porad w Akademii Bezpiecznego Rowerzysty. Nie zabraknie również licznych stoisk związanych z rowerami i turystyką, a także foodtrucków.

W miasteczku przygotowany zostanie dozorowany parking rowerowy, na terenie którego będzie można zostawić swój rower po ukończeniu rajdu, by móc skorzystać z atrakcji towarzyszących. Należy tylko zabrać ze sobą zapięcie rowerowe.

Serdecznie zapraszamy do Starego Sącza i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Wszelkie informacje na temat wydarzenia oraz zapisy na malopolskatour.pl

Kolejne spotkanie w ramach tegorocznej Małopolska Tour 12 września w Wadowicach!

Konkurs fotograficzny na Małopolska Tour 2021

KONKURS FOTO

Wybierz się na wycieczkę rowerową i dodaj zdjęcia!
👉 Opublikuj zdjęcie na swoim profilu na facebooku lub Instagramie i
👉 Oznacz: https://www.facebook.com/malopolskanarowery lub https://www.instagram.com/malopolskatour/
👉 Użyj hasztagu  #MT2021
Spośród nadesłanych zgłoszeń podczas wydarzeń Małopolska Tour Stary Sącz (29.08) i Małopolska Tour Wadowice (12.09) wybierzemy po 10 zdjęć i nagrodzimy gadżetami oraz niespodziankami w dniu wydarzenia 🏆 
Do wygrania m.in. wejściówka do Parku Dinozaurów Dinolandia w Wadowicach (wejściówki mają ważność do 30.06.2022 roku).
 

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>