You are here:
Back

Konkurs Fotograficzny "Witamy Rowerzystów"

Konkurs Fotograficzny "Witamy Rowerzystów"

Plakat Konkurs Fotograficzny
Wygraj pobyt w przyjaznym rowerzystom obiekcie w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Słowacja, Polska lub Węgry) biorąc udział w Letnim Konkursie Fotograficznym V4 2021 „Witamy Rowerzystów”!

Sezon turystyki rowerowej trwa w najlepsze, a wraz z nim zapraszamy do udziału w Letnim Konkursie Fotograficznym V4 2021! Spędzasz aktywnie wakacje w krajach Grupy Wyszehradzkiej – na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech czy w Polsce? Szukasz odpowiednich usług przyjaznych rowerzystom? Podziel się z nami swoimi zdjęciami obiektów, usług i miejsc przyjaznych rowerzystom.

Wyślij swoje najlepsze zdjęcie na adres e-mail cv@nadacepartnerstvi.cz między 19 lipca a 29 sierpnia 2021 r. Twoje zdjęcia zostaną zaprezentowane jury z krajów V4, które wybierze zwycięzcę konkursu. Zwycięzca będzie mógł skorzystać z bezpłatnego weekendowego pobytu w obiekcie przyjaznym rowerzystom w uzgodnionym terminie (Organizator pokrywa koszt do 120 EUR wartości pakietu turystycznego w certyfikowanym zakwaterowaniu przyjaznym rowerzystom w jednym z krajów V4). Oprócz zwycięzcy jury wyłoni również 10 innych uczestników, którzy otrzymają drobne podarunki.

Letni Konkurs Fotograficzny 2021 „Witamy Rowerzystów” jest częścią projektu „Cyclists Welcome in V4”, który jest finansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

ZASADY KONKURSU

  • Zdjęcie konkursowe powinno pokazywać usługi i obiekty przyjazne rowerzystom i zostać wykonane jednym z krajów V4 (Czechy, Słowacja, Polska lub Węgry)
  • Konkurs odbędzie się między 19 lipca (12:00) a 29 sierpnia (23:59) 2021 r. Zgłoszenia poza tym okresem nie będą rozpatrywane.
  • Zgłoszenie należy przesłać e-mailem na adres: cv@nadacepartnerstvi.cz z tytułem CYCLISTS WELCOME IN V4 SUMMER PHOTO CONTEST
  • W emailu należy podać nazwisko fotografa i lokalizację zdjęcia (położenie geograficzne, rodzaj usługi, trasa rowerowa, greenways, atrakcja turystyczna)
  • Można przesłać tylko jedno zdjęcie konkursowe. W przypadku przesłania więcej liczby zdjęć, tylko pierwsze zostanie zaakceptowane i przyjęte do konkursu.
  • Zdjęcie musi być podpisanym dziełem autora
  • Organizatorem konkursu fotograficznego jest Partnerství o.p.s., Údolní 33, 602 00 Brno, Republika Czeska
  • Zwycięzcy zostaną ogłoszeni tuż po zakończeniu konkursu.

Więcej również na stronie greenways.org.pl

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>