Turystyka biznesowa

Turystyka biznesowa

Widok na kobietę i dwóch mężczyzn ubranych elegancko. W ręku trzymają broszury. Uśmiechają się do siebie.
Małopolska to miejsce unikalne do organizacji spotkań biznesowych: konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, imprez motywacyjnych i integracyjnych. Małopolska posiada duży potencjał do organizacji spotkań biznesowych. Dobra dostępność komunikacyjna, w tym międzynarodowe lotnisko w Balicach, dobrze przygotowane zaplecze konferencyjne, wyjątkowe walory przyrodnicze i dziedzictwo kulturalne regionu są gwarantem jakości i niepowtarzalności pobytu biznesowego w Małopolsce i stawiają region pośród najatrakcyjniejszych województw w skali kraju.

Znajduje się około 300 obiektów konferencyjnych, w tym około 70 o charakterze zabytkowym. Dawne zamki, pałace, rzeźbione komory solne, uzdrowiska - bogate w wody mineralne, kompleksy basenów geotermalnych – to miejsca oferujące unikalne przeżywanie spotkań biznesowych o charakterze konferencyjnym, integracyjnym, motywacyjnym, targów, festiwali oraz uroczystych bankietów w niecodziennej scenerii. Dla dużych konferencji organizowanych w Krakowie – unikalne obiekty zabytkowe w Małopolsce stanowią doskonałe zaplecze do organizacji uroczystych gala dinners czy bankietów.

Różnorodność i kompleksowość oferty obiektów konferencyjnych w Małopolsce daje możliwość organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak również dużych kongresów i konferencji. Spośród obiektów świadczących usługi konferencyjne ponad 20 obiektów dysponuje salami o powierzchni powyżej 500 m2. Jednym z najważniejszych obiektów konferencyjnych w Krakowie jest Centrum Kongresowe ICE - nowoczesny, światowej klasy obiekt, który w sposób znaczący uatrakcyjni ofertę regionu jako ważnego punktu na mapie europejskiego przemysłu spotkań, dysponując prawie 5000 m2 przestrzeni konferencyjnej i Salą Audytoryjną gotowa przyjąć 2000 osób. 

Małopolska to także doskonałe miejsce na realizację pobytów integracyjno–motywacyjnych. Można tu doskonale odprężyć się od obowiązków służbowych dnia codziennego, biorąc udział w zabawach integracyjnych, osadzonych w krakowskich i małopolskich tradycjach i miejscach szczególnie atrakcyjnych z turystycznego punktu widzenia. 

Zapraszamy do spotkania się w Małopolsce!