Facebook link

Western Camp Zator - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Western Camp Zator

Western Camp Zator

Dwa indiańskie tipi w Western Camp w Zatorze, a pomiędzy nimi drewniana ścieżka prowadząca do drewnianej kowbojskiej chatki. Nad nią niebieskie niebo.

ul. Oświęcimska 35 35, 32-640 Zator Region turystyczny: Oświęcim i okolice

tel. +48 334820380
W Zatorze, niedaleko Wadowic znajduje się Western Camp, czyli wioska rodem z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Stylizowane, klimatyczne domki szeryfa, indiańskie tipi czy kowbojskie wozy stanowią ogromną atrakcję zwłaszcza dla fanów westernu i jak się okazuje nie trzeba przemierzać w tym celu kilku tysięcy kilometrów.

Western Camp to 6-hektarowy obszar, gdzie na każdym kroku można się poczuć jak na Dzikim Zachodzie. Obiekt oferuje blisko 600 miejsc noclegowych w otoczeniu natury, zieleni oraz stawów. Gospodarze zapewniają gościom wiele atrakcji takich jak kino plenerowe, ogniska, boiska do badmintona, piłki nożnej czy siatkówki, sobotnie imprezy z DJ-ami czy łowisko wędkarskie. Po pełnym wrażeń dniu można też odpocząć w strefie relaksu na leżaku lub w hamaku. Na terenie obiektu funkcjonuje też restauracja Bonanza serwująca wyśmienite jedzenie. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bliskość największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii oraz parku dinozaurów Zatorland. Goście Western Camp mogą się cieszyć darmowymi przejazdami złotym pociągiem do parku rozrywki Energylandia i możliwością kupienia biletów w obiekcie.


Powiązane treści