Facebook link

Koncert pod Wieżą “EMANUELLE – muzyka filmowa” - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Koncert pod Wieżą “EMANUELLE – muzyka filmowa”

Koncert pod Wieżą “EMANUELLE – muzyka filmowa”

Od 2021-07-24 do 2021-07-24
na plakacie wieża widokowa w Krynicy Zdroju oraz kamera
Słotwińska 51a, 33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 185065120
tel. +48 512409908
Organizator: Słotwiny Arena
Słotwińska 51a, 33-380 Krynica-Zdrój
Koncert pod Wieżą “EMANUELLE – muzyka filmowa” to wyjątkowe wydarzenie, łączące w sobie piękno natury, czar muzyki filmowej i emocje koncertów na żywo, odbędzie się 24 lipca 2021 roku w spektakularnym, podniebnym amfiteatrze na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m) pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdrój.

“EMMANUELLE – Muzyka Filmowa” będzie koncertem jedynym w swoim rodzaju! Po ciągnącej się w nieskończoność przerwie od koncertowania przeboje kina francuskiego, włoskiego, polskiego, hiszpańskiego i amerykańskiego wybrzmią na wyjątkowej scenie ulokowanej na samym szczycie gór. To gratka zarówno dla fanów krajobrazów wprawiających w zachwyt, jak i najpiękniejszych dźwięków muzyki na żywo.Podczas tegorocznej, już trzeciej edycji Koncertu pod Wieżą, w zachwycających polskich górach zabrzmią hity: Ennio Morricone, Hansa Zimmera, Francisa Lai, Yanna Tiersena i wielu innych.

Dyrektorem artystycznym koncertu ponownie jest Wiesław Prządka – wybitny polski akordeonista i bandoneonista, nominowany do nagrody muzycznej Fryderyki – co gwarantuje wysoki poziom muzyczny przedsięwzięcia.

Zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie przyjęli:

    Mateusz Ziółko – wokalista, zwycięzca trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”,
    Olga Bończyk – aktorka i wokalistka, znana z interpretacji standardów jazzowych i swingowych,
    Chris Schittulli – francuski muzyk osiadły na stałe w Polsce, z łatwością poruszający się w szerokim repertuarze pop, jazz, rock, piosenki autorskiej czy poezji śpiewanej,
    Carlos Roulet – najlepszy w Polsce wokalista śpiewający argentyńskie tanga (jego interpretacje milong budzą zachwyt każdej publiczności),
    Dominik Bukowski– kompozytor i jeden z najlepszych w Polsce wibrafonistów, gra i nagrywa m.in. z Leszkiem Możdżerem i Janem Ptaszynem Wróblewskim
    zespół Hot Swing – krakowska grupa muzyczna grająca polskie i światowe kompozycje utrzymane w stylu Hot Club de France.

Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, a także sekcja jazzowa w składzie: Rafał Karasiewicz (fortepian), Marek Piątek (gitara), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Krzysztof Przybyłowicz (perkusja) i Andrzej Mazurek (instrumenty perkusyjne).

W rolę konferansjera wieczoru wcieli się lubiany satyryk i gawędziarz Artur Andrus.

Bilety  dostępne są na stronie biletserwis.pl oraz w kasach Słotwiny Arena – Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju.
Każda wejściówka upoważniać będzie do wejścia na Wieżę widokową w dniu koncertu w godzinach 9:00-17:00 oraz przejazdu koleją krzesełkową (w górę i w dół).Bilet należy okazać w Biurze koncertu w dniu wydarzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu 512 409 801.