Facebook link

Na tropie Bolesława Barbackiego – otwarta gra miejska! - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Na tropie Bolesława Barbackiego – otwarta gra miejska!

Na tropie Bolesława Barbackiego – otwarta gra miejska!

Od 2021-09-18 do 2021-09-18
Rynek Nowy Sącz
Nowy Sącz
tel. +48 184438752
Organizator: Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu
Franciszkańska 11, 33-300 Nowy Sącz
Już w najbliższą sobotę 18 września zapraszamy wszystkich do Nowego Sącza do udziału w otwartej grze miejskiej. Gra poświęcona będzie życiu i twórczości wybitnego malarza Bolesława Barbackiego (1891-1941).

W trakcie zabawy poznać będzie można nie tylko fakty z życia artysty, ale też odwiedzić miejsca w Sączu szczególnie z nim związane. Gra zakłada około godzinną wędrówkę po centrum Nowego Sącza – trasa jest niespodzianką, wędrując z punktu do punktu do rozwiązania będą zagadki i a następnie uczestnicy otrzymają wskazówki co do dalszej trasy.
W grze można wziąć udział indywidualnie jak i grupach maksymalnie 5-osobowych (uwaga, młodzież poniżej 16 roku życia, wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej). Start możliwy w godzinach między 10.00 a 12.30, punktem startu jest Restauracja Ratuszowa (adres: Rynek 1). W tym miejscu uczestnicy otrzymają karty do gry i wpisany zostanie czas startu. Na ostatnim punkcie gry do rozwiązania będzie ostateczne hasło i następuje czas-stop. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród o godzinie 14.00 w dniu rozgrywki w kawiarni Spóźniony Słowik na Plantach.
Po rozgrywce zarejestrowani wcześniej Uczestnicy gry mają możliwość bezpłatnego zwiedzenia wystawy malarstwa Bolesława Barbackiego w Muzeum Okręgowym  przy ul. Jagiellońskiej 56.

Organizatorzy  proszą o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem telefonu 534 172 075 lub osobiście w Bibliotece Głównej przy ul. Franciszkańskiej 11.
Regulamin gry dostępny na stronie: Regulamin

Gr miejska Na tropie Bolesława Barbackiego plakat