Facebook link

Maciejówka Czajowice - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Maciejówka Czajowice

Maciejówka Czajowice

Niewielki drewniany budynek z wysokim dachem. W dachu dwa okna. Dach i otoczenie zasypane śniegiem.
Czajowice, ul. Jamki 6, 32-089 Wielka Wieś
tel. +48 600448278
Kameralna karczma położona jest w bliskości Ojcowskiego Parku Narodowego, wśród zieleni, w ciszy spokoju z dala od miejskiego zgiełku, oddalona nieco od głównej drogi łączącej Kraków z Olkuszem.

Wokół obiektu rozciąga się ogród z placem zabaw dla dzieci. Karczma posiada 110 miejsc konsumpcyjnych. Obok budynku znajduje się Chata Grillowa przystosowana na przyjęcia weselne, okolicznościowe, spotkania rodzinne czy przyjęcia firmowe. Wewnątrz przeszklonej przestrzeni może być ugoszczonych do 100 osób. Rozsuwane ściany sprawiają, iż przy pięknej pogodzie można biesiadować, korzystając z zapachów i uroków ogrodu okalającego budowle. W niesprzyjających warunkach pogodowych dzięki możliwości zamknięcia ścian jest ciepło i przytulnie.
Chata grillowa wyposażona jest w palenisko grillowe, wędzarnie i przytulny bar. Goście w ogrodzie mają bezpośredni dostęp do sanitariatów.
Prowadzona przez prywatnych właścicieli, karczma ma rodzinną atmosferę i dobrą domową kuchnię. Posiada również 3 pokoje gościnne.