Zapraszamy do prezentacji swojej oferty na portalu visitmalopolska.pl

Wnętrze Punktu Informacji Turystycznej Sukiennice Kraków
Promuj się poprzez bazę MSIT! Temat turystyki na terenie Małopolski nie jest Ci obcy? Chcesz się rozwijać, docierać do nowych klientów? Promuj się dzięki Małopolskiemu Systemowi Informacji Turystycznej w skrócie MSIT. Zaprezentuj bezpłatnie swoją ofertę na regionalnym portalu turystycznym visitmalopolska.pl, który jest częścią MSIT.

Kto może dołączyć do bazy MSIT?


W Bazie turystycznej MSIT może znaleźć się każdy, kto świadczy usługi w obszarze turystyki zgodnie z obowiązującymi przepisami (działalność jest zarejestrowana, podmiot posiada odpowiednie pozwolenia i zezwolenia jeśli są wymagane). 


Obecność w bazie MSIT to gwarancja prezentacji oferty na portalu visitmalopolska.pl oraz aplikacji mobilnej VisitMałopolska. To także możliwość zaistnienia w świadomości informatorów turystycznych, którzy pracują w ponad 30 Punktach Informacji Turystycznej w całym regionie i mają bezpośredni kontakt z turystami. W ramach MSIT powstają również materiały promocyjne w postaci papierowej i elektronicznej, w nich również możesz się znaleźć.


Portal jest największym źródłem rzetelnych informacji o atrakcjach turystycznych Małopolski i najświeższych informacji z regionu. W aktualnościach na bieżąco publikowane są artykuły na temat atrakcyjnych turystycznie miejsc Małopolski – tych bardziej i mniej znanych oraz tych, które dopiero niedawno pojawiły się w ofercie turystycznej regionu. Kalendarz wydarzeń porządkuje zarówno najciekawsze imprezy z całego województwa, organizowane rokrocznie od kilkudziesięciu lat, jak również mniejsze wydarzenia.


Na portalu zamieszczona jest szeroka oferta zabytków, obiektów kulturalnych, szlaków tematycznych, małopolskich uzdrowisk, winnic, miejsc kultu religijnego oraz informacje o produktach regionalnych i tradycyjnych z Małopolski. Piktogramy i mapa przedstawiająca regiony Małopolski pomagają zlokalizować atrakcje z odniesieniem do krain geograficznych i historycznych. 


Zaplanowanie pobytu w Małopolsce ułatwia bogata oferta miejsc noclegowych: hoteli, schronisk, pensjonatów, domów wycieczkowych oraz kempingów i pól biwakowych. Ponadto na portalu można znaleźć przydatne informacje o drogach, dworcach, ambasadach i lotnisku oraz mapę Punktów Informacji Turystycznej oraz katalogi atrakcji turystycznych regionu.


Dostęp do informacji turystycznej oraz samodzielne zwiedzanie regionu ułatwia aplikacja mobilna „VisitMałopolska”, planer podróży, beacony zamontowane w atrakcjach turystycznych oraz wirtualne spacery w technologii 3D i 2D. 


Portal prowadzony jest w 8 językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim i słowackim.

 

Jak znaleźć się w bazie MSIT? 


Jeżeli świadczysz usługi agroturystyczne, usługi związane z produkcją wyrobów regionalnych i tradycyjnych, jesteś zarządcą zabytku, muzeum, czy innego obiektu, stanowiącego przedmiot zainteresowania turystów lub świadczysz inne usługi dla turystów, zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty na portalu visitmalopolska.pl. Jeśli Twoja oferta znajduje się już w naszym systemie, warto sprawdzić, czy informacje na jej temat są aktualne. 


Aby znaleźć się w bazie MSIT, a tym samym być prezentowanym na stronie visitmalopolska.pl, w aplikacji mobilnej VisitMałopolska i w wydawnictwach promocyjnych należy przesłać zgłoszenie w formie papierowej lub elektronicznej po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem.
Aby zaktualizować dane znajdujące się już w systemie należy wypełnić wniosek


Znajdź się w gronie przedsiębiorców w sieci MSIT i korzystaj z możliwości promocji, jaką daje Ci Województwo Małopolskie!


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets