Sie sind da:
Zurück

Małopolska zdobywa serca turystów rowerowych w Niderlandach

Małopolska zdobywa serca turystów rowerowych w Niderlandach

Targi Fiets en Wandelbeurs (UMWM)
W dniach 23-25.02.2024 r. Małopolska  prezentowała swoją turystyczną ofertę na targach Fiets en Wandelbeurs w Utrechcie. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w północno-zachodniej Europie. Targi od lat przyciągają tysiące pasjonatów turystyki pieszej i rowerowej, profesjonalistów oraz wystawców z całego świata.

Małopolska na międzynarodowej scenie

Udział Małopolski w tych prestiżowych targach to doskonała okazja nie tylko do zaprezentowania naszych znakomitych szlaków pieszych, ale również do pokazania, jak region w ostatnich latach intensywnie rozwijał infrastrukturę rowerową. Dzięki znaczącym inwestycjom, Małopolska może dziś pochwalić się jednymi z najlepszych warunków do uprawiania turystyki rowerowej w Polsce, co stawia nasz region w awangardzie promocji aktywnego wypoczynku.

Różnorodność oferty turystycznej

Na stoisku Małopolski, będącym częścią większej ekspozycji Polski, odwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogactwem naszych propozycji turystycznych. Prezentowaliśmy trasy rowerowe pod znakiem VeloMałopolska, w tym uznawaną za najpiękniejszą w kraju trasę VeloDunajec, malowniczy Szlak wokół Tatr oraz bogatą i różnorodną ofertę hotelarską i gastronomiczną. Prezentacje i bezpośrednie rozmowy z naszymi przedstawicielami pozwoliły potencjalnym turystom odkryć uroki Małopolski i uzyskać praktyczne informacje o organizacji wypraw.

Wpływ targów na promocję regionu i zyski lokalnych przedsiębiorców

Nasza obecność na targach Fiets en Wandelbeurs jest kluczowym elementem strategii promocyjnej Małopolski. Bezpośredni kontakt z entuzjastami aktywnego wypoczynku nie tylko umacnia pozycję regionu jako atrakcyjnego celu turystycznego, ale także przyczynia się do wzrostu liczby odwiedzających. Oczekujemy, że dzięki tej promocji liczba turystów przyjeżdżających do Małopolski z znacząco wzrośnie, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie dochodów lokalnych przedsiębiorców. Od hotelarzy, przez restauratorów, aż po usługodawców turystycznych – wszyscy skorzystają na rosnącej popularności regionu wśród miłośników turystyki pieszej i rowerowej.

Multimedia


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>