Sie sind da:
Zurück

Kładki w Miliku i Andrzejówce na EuroVelo11 oddane do użytku

Kładki w Miliku i Andrzejówce na EuroVelo11 oddane do użytku

Kładki w Miliku i Andrzejówce na EuroVelo11 oddane do użytku
Wczoraj oddano do użytku obie nowe kładki w Dolinie Popradu łączące pogranicze polsko-słowackie w Miliku oraz Andrzejówce. Dzięki temu powstały nie tylko rowerowe połączenie w ramach trasy VeloNatura / EuroVelo11, ale również nowe przejścia graniczne.  

Kładki zostały oddane warunkowo, ale są już przejezdne. Od strony słowackiej możecie jeszcze natrafić na stojące znaki zakazu, bo z racji tego że są to właśnie nowe przejścia graniczne, czeka się jeszcze na wszystkie oficjalne odbiory.

Jak się po nich jeździ możecie podglądnąć na tym filmie, ale najlepiej przekonać się o tym oczywiście pod swoimi kołami.Wkrótce dokładny opis propozycji jak można przejechać po wszystkim co już oddano do użytku w całej Dolinie Popradu. Dla przypomnienia - trwają jeszcze prace w gminie Piwniczna gdzie poszerzana jest drogi na Radwanowie i budowana jest kolejna kładka prowadząca do nowego centrum rekreacji na tzw. Nakle oraz w gminie Rytro, gdzie wybetonowano już odcinek w Życzanowie i budowany jest leśnym odcinek pod ryterskim zamkiem.


Mapa z postępami prac i lokalizacją obu kładek

kladki-poprad_eurovelo11_Andrzejowka


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>